Průmyslová vrata sekční

Průmyslová sekční vrata

Průmyslová sekční vrata jsou vstupní otvory spíše do průmyslových zařízení, průmyslových hal a do garážových objektů větších rozměrů než do domácí garáže u rodinného domu. Průmyslová sekční vrata dělíme na zateplená a nezateplená.

Průmyslová sekční vrata nezateplená

Průmyslová sekční vrata jsou velmi odolná proti povětrnostním vlivům, ale i mechanickému poškození. Dokonalé utěsnění vrat zabezpečuje úplné přilnutí ke konstrukci a vítr tak nemá šanci dostat se do objektu. Průmyslová sekční vrata se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování všech dílů, které tak vedou k extrémní životnosti. Asi největší výhodou, kterou průmyslová sekční vrata mají, je možnost kombinace jednotlivých panelů, dle přání zákazníka a neuvěřitelné množství variant provedení lamel.

Průmyslová sekční vrata zateplená

Jedná se o podobná průmyslová sekční vrata jako nezateplená s výhodou zateplení. V tomto provedení je k dokonalému utěsnění vrat také výhoda zateplení konstrukce a chlad z okolního prostředí se tak nepřenáší do objektu. Zateplená průmyslová sekční vrata oplývají extrémní odolností proti povětrnostním vlivům, ale také proti mechanickému poškození díky čemu získávají dlouhou životnost.

Katalog ke stažení

Průmyslová sekční vrata
obrazek

Fučíkova 297

533 45 Čeperka

 

Převýšov 135

503 51 Převýšov 

 

osobní kontakt po telefonické dohodě(vysoké pracovní vytížení)

+420 603 246 747 603246747@seznam.cz
(frbares@volny.cz)

IČO: 260 03 546

DIČ: CZ26003546

 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové - oddíl C, vložka 19524.

Kontaktujte nás