Garážová vrata

Garážová vrata - pohodlí Vaší garáže

Každý z nás má rád své vozidlo zaparkované, schované ve stálé teplotě. Správná garážová vrata tomu mohou jen dopomoci. Garážová vrata jsou jedním z největších větracích otvorů, proto jejich správné utěsnění je důležité pro správnou teplotu v garáži. Garážová vrata známe ve dvou základních provedeních, jako klasická výklopná garážová vrata, nebo jako  sekční garážová vrata.

Sekční garážová vrata

Základní princip, na kterém pracují sekční garážová vrata je řešen výsunem jednotlivých sekcí umístěných ve vodících drahách podél zdi pod strop tak, aby vrata co nejméně zasahovala do pracovního prostoru garáže. Sekční garážová vrata se vyrábějí ze sendvičových panelů s vratovými lamelami šířky 42 mm.

Automatická sekční garážová vrata Hörmann

Automatická vrata Hörmann obsluhujete tak pohodlně jako Váš televizor. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do své garáže, chráněni před jakýmkoli nečasem. Vyberte si mezi silným pohonem SupraMatic s elegantním krytem z ušlechtilé oceli a mnoha doplňkovými funkcemi nebo pohonem ProMatic, který je výhodnou alternativou s pěkně tvarovaným umělohmotných

Pohony vrat

Představte si situaci, kdy se vracíte vozem domů, venku prší a vy musíte z vozu vystoupit, abyste si otevřeli vrata do garáže. Nikomu by se asi dobrovolně do deště nechtělo. My pro Vás máme řešení, pohony vrat Vás těchto situací ušetří. Dálkově ovládání pro pohony vrat může být namontováno do Vašeho vozu a vy si otevřete a zavřete vrata z pohodlí automobilu.

Elektrické pohony - specifikace

Elektrické pohony vrat jsou bezúdržbové systémy zajišťující otevření a uzavření garážových vrat. Veškeré pohony vrat jsou vybaveny dálkovým ovládáním a integrovaným osvětlením, vhodná pro všechna běžná garážová vrata. Největší výhodou, jakou pohony vrat mají, je variabilita. To znamená, že jsou vhodné pro výklopná i sekční vrata. Pohony vrat také obsahují automatické zavírání a inteligentní vypínací techniku a další doplňky.

Katalog ke stažení

Sekční garážová vrata
obrazek

Fučíkova 297

533 45 Čeperka

 

Převýšov 135

503 51 Převýšov 

 

osobní kontakt po telefonické dohodě(vysoké pracovní vytížení)

+420 603 246 747 603246747@seznam.cz
(frbares@volny.cz)

IČO: 260 03 546

DIČ: CZ26003546

 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové - oddíl C, vložka 19524.

Kontaktujte nás