Pohony bran

Pohony bran

Následující situaci dobře znáte: prší ... je lhostejné, zda jste právě přijeli nebo odjíždíte ... Musíte vystoupit, otevřít vrata, vozem vyjet ven nebo zajet dovnitř ... znovu vystoupit, zavřít vrata. Učiňte si svůj život komfortnějším - a bezpečnějším. Pomocí pohonu posuvné brány otevřete a zavřete Vaši vjezdovou bránu aniž byste museli zastavovat - rádiovým dálkovým ovládáním pohodlně z Vašeho vozu.

Pohony bran a jejich výhody

Pohony bran STA společnosti Hörmann se vyznačuje svým kompaktním, robustním krytem z hliníku a umělé hmoty a dále spolehlivou elektronikou pohonu. Další předností, jaké pohony bran nabízejí, jsou ozubené hřebeny, které lze flexibilně přizpůsobit konstrukci brány. Vše je samozřejmě odolné vůči povětrnostním vlivům. Pohony bran jsou zcela bezúdržbové. Brána se při otvírání pohybuje plynule, při zavírání je pozvolna přibržděna.

Pohony bran - více komfortu a méně nákladů

Pomocí jediného ručního vysílače ovládáte svá garážová vrata, vjezdovou bránu i domovní dveře - všechny tyto prvky nabízí společnost Hörmann. Nepotřebujete žádný přijímač navíc a ušetříte se tak vzájemného přizpůsobování pohonových systémů od různých výrobců. Tím šetříte svůj čas, peníze a nervy

Katalog ke stažení

Pohony garážových vrat a vjezdových bran
obrazek

Fučíkova 297

533 45 Čeperka

 

Převýšov 135

503 51 Převýšov 

 

osobní kontakt po telefonické dohodě(vysoké pracovní vytížení)

+420 603 246 747 603246747@seznam.cz
(frbares@volny.cz)

IČO: 260 03 546

DIČ: CZ26003546

 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové - oddíl C, vložka 19524.

Kontaktujte nás