Garážová vrata, posuvné brány a pohony

Vrata - pohodlný vjezd do garáže

Do každé garáže vedou vrata, která chrání proti povětrnostním vlivům a udržují určitou teplotu. Vrata jsou stejně potřebná, jako vstupní dveře do rodinného domku. Vrata, ať už se jedná o ty garážová, nebo se jedná o vrata do průmyslových objektů, mají několik funkcí.

Vrata a jejich základní funkce

Základní funkcí vrat je zabezpečení objektu, vjezd a výjezd vozidel z tohoto objektu. Každá vrata mají uzavírací mechanismus a zámek, který zabezpečí bezpečnost objektu. Další významnou funkcí, kterou vrata mají, je ochrana před vnějšími vlivy a udržení stálé teploty v místnosti.

Vrata - technologické řešení

Tak jako všechny výrobky, i vrata mají svá vlastní technologická řešení. Známe několik druhů vrat a ty můžeme dále rozdělit dle materiálů, způsobů použití či konstrukčních prvků.

Základní druhy vrat mohou být výklopná vrata či sekční vrata. Samozřejmě existují i průmyslová vrata, která se dají rozdělit na sekční, rolovací a rolovací mříže.

Vrata a jejich pohodlné ovládání

Vrata od společnosti Bareš jsou velmi pohodlná na ovládání. Základní vrata se ovládají ručně, ale není problém je dovybavit dálkovým ovládáním.
Dálkové ovládání nebo elektrické ovládání zajistí luxus, kdy nebudete muset vystupovat z auta, abyste vrata otevřeli. U průmyslových vrat je toto montováno automaticky.

Pokud sháníte vrata, pak neváhejte a obraťte se na specialistu v oboru vrat, společnost Vrata - Bareš spol. s.r.o. je Vám k dispozici a naši odborníci Vám rádi poradí.

Společnost Bareš s.r.o. dodává a montuje: 

Dále nabízíme doplňkové zámečnické práce.

Zadejte si poptávku


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.