Hörmann Rolovací vrata ''classic'' Decotherm

Inovativní technika rolovacích vrat má jméno: Hörmann Decotherm

Rolovací vrata s profily "Decotherm" jsou velmi odolná a přesvědčí Vás svým atraktivním vzhledem. Velmi pevné sendvičové prvky z oceli "full hard" v odlehčené konstrukci propůjčují vratům vysokou stabilitu a dobrou tepelnou izolaci. Díky speciální kontuře profilu se vrata pohybují tišeji, se zvlášť nízkým opotřebením a velmi kompaktně se navíjejí. S vysoce kvalitním systémem povrchovéúpravy vypadají vrata i po letech stále velmi dobře.

Také povrchová ochrana má"svůj systém"
Vzhled v přírodním odstínu z galvanicky zušlechtěné speciální oceli "full hard", stejně jako u všech nových profilů Decotherm, poskytuje 2,5x větší odolnost vůči korozi ve srovnání s ocelí, která je pouze pozinkovaná. To činí tento povrch i bez dodatečného povrstvení barvou odolným vůči povětrnostním vlivům. Stopy v souvislosti s používáním vrat lze z pancíře rolovacích vrat v případě potřeby z velkéčásti odstranit pouhým hadrem.

Ani v případě, že je Váš rozpočet omezen, není důvod vzdávat se kvality společnosti Hörmann.

Využijte světla, tvaru i barvy jako tvůrčích prvků
Pro moderní halovou architekturu nabízejí rolovací vrata Decotherm

Obecně s pohonem a ovládáním
Pro malá a střední vrata doporučujeme nastrčný pohon s integrovaným záchytným zařízením. Na přání je lze obdržet také s pohonem řetězovým. Velmi vysoká vrata jsou zásadně vybavena řetězovým pohonem a samostatným záchytným zařízením. Ovládání A70R vario

Znásobte hodnotu Vašich vrat Decotherm systémem ZAK
Navíjecí konzola s nuceným vedením (ZAK)

Poptávkový formulář

BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.