Rolovací vrata a mříže

Rolovací vrata a mříže

Rolovací vrata a mříže jsou vstupní otvory spíše do průmyslových zařízení, průmyslových hal a do garážových objektů větších rozměrů než do domácí garáže u rodinného domu. Tato rolovací vrata můžete ještě vhodně dovybavit doplňky.

Ručně ovládaná rolovací vrata

Ručně ovládaná rolovací vrata jsou ideálním řešením pro uzavření malých otvorů s relativně nízkou frekvencí otvírání. Typickým příkladem jsou ručně ovládaná rolovací vrata u malých skladů náhradních dílů, sklady nápojů v maloobchodě nebo zemědělské garáže.

Klasická rolovací vrata

Tato rolovací vrata jsou velmi odolná proti povětrnostním vlivům, ale i mechanickému poškození. Jedná se o vrata s dobrou tepelnou izolací. Tato rolovací vrata je možné nainstalovat do provozoven, kde je potřeba  řádného pracovního nasazení.

Rolovací mříže - zabezpečení pro prodejny

Rolovací mříže jsou vhodné jako zabezpečení obchodů a obchůdků ve velkých zastřešených centrech, kde se zavírá jen vlastní provozovna. Veškeré rolovací mříže se vyrábějí podle stejně vysokých kritérií jako průmyslová rolovací vrata. Materiál pro rolovací mříže se vyznačuje vysokou funkčností a spolehlivostí.

Rolovací vrata a rolovací mříže pro Vaše prodejny, dílny či skladovací prostory Vám dodá společnost  Bareš spol. s.r.o. Máte-li nějaké dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.


Zadejte poptávku

Další vrata a brány z naší nabídky

V kategorii Rolovací vrata a mříže jsou tyto produkty:

Ručně ovládaná rolovací vrata Hörmann

Ručně ovládaná rolovací vrata Hörmann

Snadná obsluha

Ručně ovládaná rolovací vrata HR 120 jsou ideálním řešením pro uzavření malých otvorů s relativně nízkou frekvencí otvírání. Jako jsou například malé sklady náhradních dílů, sklady nápojů v maloobchodě nebo zemědělské garáže a menší chladící haly. Od výšky vrat 1800 mm je sériově součástí dodávky ruční tyč pro zavírání otevřených vrat.

Rolovací garážová vrata Hörmann ''basic''

Rolovací garážová vrata Hörmann ''basic''

Inovativní konstrukční prvky, zjednodušená montáž

Touto novou řadou výrobků rolovacích vrat "basic" Vám společnost Hörmann nabízí vysokou kvalitu a osvědčenou techniku za zvlášť atraktivní cenu. Vrata nabízíme ve třech variantách: dvoustěnná s tepelnou izolací, jednostěnná pro studené haly a vrata propouštějící světlo a vzduch.

Hörmann Rolovací vrata ''classic'' HR 120 aero

Hörmann Rolovací vrata ''classic'' HR 120 aero

Alternativa k rolovacím mřížím

Tento celoplošný, jednostěnný uzávěr z klenutých, síťově děrovaných profilů (průměr děr cca. 3,2 mm) poskytuje dobré větrací vlastnosti a lepší vizuální ochranu. Jemné děrování zadrží listí, papír a jiné nečistoty a zabraňuje prohazování odpadků.

Hörmann Rolovací vrata ''classic'' HR 120

Hörmann Rolovací vrata ''classic'' HR 120

Jednostěný profil pro náročný každodenní provoz

Stabilní rolovací vrata HR 120 s jednostěnným rolovacím pancířem jsou vhodná zvláště pro nástrojové haly, skladovací haly, zemědělské provozní budovy a jiné studené haly, ve kterých je při běžném provozu potřeba řádného pracovního nasazení. Díky klenutým profilům jsou vrata i v případě velkých rozměrů neohebná a odpovídajícím způsobem také odolná vůči větru.

Hörmann Rolovací vrata ''classic'' HR 116

Hörmann Rolovací vrata ''classic'' HR 116

Sendvičový profil pro vyšší stabilitu

Moderníúroveň plánování: pancíř rolovacích vrat z dvoustěnných tepelně izolovaných profilů, vypěněných polyuretanovou tuhou pěnou (100% bez freonů). Tato struktura profilu je zárukou robustnosti a dlouhéživotnosti.

Hörmann Rolovací vrata ''classic'' Decotherm

Hörmann Rolovací vrata ''classic'' Decotherm

Inovativní technika rolovacích vrat má jméno: Hörmann Decotherm

Rolovací vrata s profily "Decotherm" jsou velmi odolná a přesvědčí Vás svým atraktivním vzhledem. Velmi pevné sendvičové prvky z oceli "full hard" v odlehčené konstrukci propůjčují vratům vysokou stabilitu a dobrou tepelnou izolaci. Díky speciální kontuře profilu se vrata pohybují tišeji, se zvlášť nízkým opotřebením a velmi kompaktně se navíjejí. S vysoce kvalitním systémem povrchovéúpravy vypadají vrata i po letech stále velmi dobře.

Hörmann Rolovací vrata Speed HSR

Hörmann Rolovací vrata Speed HSR
Bezdotyková navíjecí technika
Šetří vratové křídlo, udržuje dobrý stav vzhledu vrat

Tato rychlonavíjecí technika je založena na nově vyvinutém článkovém řetězu. Díky speciálnímu tvaru článků je dosaženo takového rozestupu jednotlivých lamel, že se tyto mohou navíjet zcela bez vzájemného dotýkání se.

Rolovací mříže Hörmann

Rolovací mříže Hörmann

Rolovací mříže v kvalitě společnosti Hörmann

Rolovací mříže Hörmann se vyrábí podle stejně vysokých kvalitativních požadavků jako průmyslová rolovací vrata. Materiál, zpracování i vybavení se vyznačují vysokou funkčností a spolehlivostí.


BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.