Průmyslová vrata sekční

Prosklené lamely Plné lamely se sendvičovým prosklením Plné lamely
Průmyslová vrata sekční Průmyslová vrata sekční Průmyslová vrata sekční

Průmyslová sekční vrata

Průmyslová sekční vrata jsou vstupní otvory spíše do průmyslových zařízení, průmyslových hal a do garážových objektů větších rozměrů než do domácí garáže u rodinného domu. Průmyslová sekční vrata dělíme na nezateplená a zateplená.

Průmyslová sekční vrata nezateplená

Průmyslová sekční vrata jsou velmi odolná proti povětrnostním vlivům, ale i mechanickému poškození. Dokonalé utěsnění vrat zabezpečuje úplné přilnutí ke konstrukci a vítr tak nemá šanci dostat se do objektu. Průmyslová sekční vrata se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování všech dílů, které tak vedou k extrémní životnosti. Asi největší výhodou, kterou průmyslová sekční vrata mají, je možnost kombinace jednotlivých panelů, dle přání zákazníka a neuvěřitelné množství variant provedení lamel.

Průmyslová sekční vrata zateplená

Jedná se o podobná průmyslová sekční vrata jako nezateplená s výhodou zateplení. V tomto provedení je k dokonalému utěsnění vrat také výhoda zateplení konstrukce a chlad z okolního prostředí se tak nepřenáší do objektu. Zateplená průmyslová sekční vrata oplývají extrémní odolností proti povětrnostním vlivům, ale také proti mechanickému poškození díky čemu získávají dlouhou životnost.

Hlavní materiál, ze kterého se vrata vyrábějí, je žárově zinkovaný plech odolávající i těm nejhorším podmínkám. Asi největší výhodou, kterou průmyslová sekční vrata mají, je možnost kombinace jednotlivých panelů, dle přání zákazníka a neuvěřitelné množství variant provedení lamel. Můžete si také objednat různé doplňky pro vrata.


Zadejte poptávku

Další vrata a brány z naší nabídky


BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.