Průmyslová vrata rolovací

Průmyslová rolovací vrata

Průmyslová vrata rolovací Jak již název napovídá, průmyslová rolovací vrata jsou vhodná k vybavení velkých průmyslových provozoven, jako jsou velkovýrobní sklady, dílny a do velkých garáží. Průmyslová rolovací vrata mohou být rozdělena dle konstrukčních prvků a dle konstrukce jednotlivých dílů.

Rolovací vrata a jejich konstrukce:

Rolovací vrata nezateplená - tato rolovací vrata mají mnoho výhod, z pravidla se jedná o vysokou životnost, špičkovou kvalitu zpracování, minimální požadavky na prostor.

Rolovací vrata zateplená - zateplený typ rolovacích vrat kvalitně utěsní průmyslové haly proti pronikání chladu, u tohoto druhu převládá řada výhod jako dokonalé utěsnění objektu, vysoká životnost, kvalitní zpracování, minimální požadavky na prostor, dají se použít jako venkovní vrata do skladů či autoservisů.

Pokud sháníte jakákoliv průmyslová rolovací vrata, pak neváhejte a kontaktujte specialisty, kteří Vám pomohou s výběrem a poradí jaká konstrukce by byla pro Vás nejvhodnější, či jaké další doplňky by pro Vaše vrata ještě pořídit - tím specialistou je společnost Bareš s.r.o.


Zadejte poptávku

Další vrata a brány z naší nabídky


BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.