Pohony vrat

Pohony vrat

Představte si situaci, kdy se vracíte vozem domů, venku prší a vy musíte z vozu vystoupit, abyste si otevřeli vrata do garáže. Nikomu by se asi dobrovolně do deště nechtělo. My pro Vás máme řešení, pohony vrat Vás těchto situací ušetří. Dálkově ovládání pro pohony vrat může být namontováno do Vašeho vozu a vy si otevřete a zavřete vrata z pohodlí automobilu.

Elektrické pohony - specifikace

Elektrické pohony vrat jsou bezúdržbové systémy zajišťující otevření a uzavření garážových vrat. Veškeré pohony vrat jsou vybaveny dálkovým ovládáním a integrovaným osvětlením, vhodná pro všechna běžná garážová vrata. Největší výhodou, jakou pohony vrat mají, je variabilita. To znamená, že jsou vhodné pro výklopná i sekční vrata. Pohony vrat také obsahují automatické zavírání a inteligentní vypínací techniku a další doplňky.

Pokud sháníte pohony vrat, pak neváhejte a kontaktujte nás. Spolehněte se na profesionály v oboru - Bareš s.r.o.


Zadejte poptávku

Další produkty z naší nabídky

V kategorii Pohony vrat jsou tyto produkty:

Pohony vrat HÖRMAN EcoMatic

Pohony vrat HÖRMAN EcoMatic

Univerzální, bezúdržbový elektrický pohon s dálkovým ovládáním a integrovaným osvětlením, vhodný pro všechna běžná garážová vrata (např. Berry až do výšky 2750 mm a celkové ploše 9 m2)

Pohony vrat HÖRMAN SupraMatic

Pohony vrat HÖRMAN SupraMatic

Univerzální, bezúdržbový elektrický pohon s dálkovým ovládáním a integrovaným osvětlení, vhodný pro všechna běžná garážová vrata (např. Berry až do výšky 2750 mm a šířce až 5 000mm)BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.