Pohon posuvné brány STA

Rychle a bezpečně do Vašeho dvora

Následující situaci dobře znáte: prší ... je lhostejné, zda jste právě přijeli nebo odjíždíte ... Musíte vystoupit, otevřít vrata, vozem vyjet ven nebo zajet dovnitř ... znovu vystoupit, zavřít vrata. Učiňte si svůj život komfortnějším - a bezpečnějším. Pomocí pohonu posuvné brány Hörmann otevřete a zavřete Vaši vjezdovou bránu aniž byste museli zastavovat - rádiovým dálkovým ovládáním pohodlně z Vašeho vozu.

Pohon posuvné brány STA společnosti Hörmann se vyznačuje svým kompaktním, robustním krytem z hliníku a umělé hmoty a dále spolehlivou elektronikou pohonu.

Další předností konceptu pohonu jsou ozubené hřebeny, které lze flexibilně přizpůsobit konstrukci brány. Vše je samozřejmě odolné vůči povětrnostním vlivům: Kryt, ozubené hřebeny, konzoly. Upevňovací materiál je dokonce z ušlechtilé oceli.

Pohon je zcela bezúdržbový. Brána se při otvírání pohybuje plynule, při zavírání je pozvolna přibržděna. V případě, že brána narazí na překážku, okamžitě se zastaví a poté se krátce pohybuje v opačném směru, tak, aby překážka mohla být odstraněna.

Více komfortu a méně nákladů díky plné kompatibilitě
Pomocí jediného ručního vysílače ovládáte svá garážová vrata, vjezdovou bránu i domovní dveře - pokud tyto jsou od společnosti Hörmann. Nepotřebujete žádný přijímač navíc a ušetříte se tak vzájemného přizpůsobování pohonových systémů od různých výrobců. Tím šetříte svůj čas, peníze a nervy.

Poptávkový formulář

BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.