Pohon otočné brány RotaMatic

Usnadněte si život a učiňte si jej bezpečnějším

Následující situaci jistě dobře znáte: prší ... je lhostejné,zda jste právě přijeli nebo odjíždíte ... Musíte vystoupit, otevřít vrata, vozem buď vyjet ven nebo zajet dovnitř ... znovu vystoupit, zavřít vrata. Učiňte si svůj život komfortnějším - a bezpečnějším. Pohonem otočné brány Hörmann otevřete a zavřete Vaši vjezdovou bránu aniž byste museli zastavovat - pohodlně ze svého vozu pomocí rádiového dálkového ovládání.


Pohon otočné brány DTA od společnosti Hörmann DTA je svým moderním, štíhlým designem a kombinací z hliníku a ušlechtilé oceli sladěn s Vaší pěkně vypadající otočnou bránou. Co tak pěkně vypadá, musí také zůstat dlouho pěkné. Proto jsou také všechny upevňovací prvky vyrobeny tak, aby zůstaly trvale odolné vůči povětrnostním vlivům, šrouby jsou vyrobeny dokonce z ušlechtilé oceli.

Pohon je plně bezúdržbový: Žádné olejování nebo promazávání. Stejně tak příkladné jako je design pohonu jsou také jeho funkce a bezpečnost. Při otevírání se vrata pohybují plynule. Před uzavřením se vrata pozvolna přibrzdí, tak tiše, že ani v noci nikoho nerušíte. A navíc pro Vaše uspokojení: V případě překážky se vrata okamžitě zastaví a poté se krátce pohybují v opačném směru. Sevření je naprosto vyloučené.

Větší komfort a méně nákladů díky plné kompatibilitě
Pomocí jediného ručního vysílače ovládáte Vaše garážová vrata, vjezdovou bránu i domovní dveře - pokud jsou tyto od společnosti Hörmann. Nepotřebujete žádný další přijímač navíc a ušetříte se tím vzájemného přizpůsobování systémů pohonu od různých výrobců. To šetří Váščas, peníze i nervy.

Poptávkový formulář

BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.