Otočné brány

Otočné brány - usnadněte si život

Nejrozšířenější druh mezi bránami jsou právě otočné brány. Naše společnost vyrábí otočné brány na míru dle Vašich dispozic a dispozic stavby. Pro pohon otočné brány využíváme motory HÖRMANN s plnou logikou kontroly pohybu. Není pro nás problémem, aby Vaše otočné brány byly ovládány pomocí dálkového ovládání. Pokud se jedná o dvoukřídlé otočné brány, pak není problém synchronní otevírání bran. V nabídce jsou také další doplňky pro vrata a brány.

Možností je spousta, pokud máte dvoukřídlé otočné brány, ale chcete otevřít pouze jedno křídlo, i pro tyto příležitosti jsou naše pohonné jednotky vybaveny. V kombinaci se světelnou závorou, zajistíme, aby se otočné brány po průjezdu automobilem samy zavřely.

Jak je zde vidět, společnost Vrata - Bareš s.r.o. je specialista na otočné brány. Pokud budete mít zájem, pak neváhejte a kontaktujte naši společnost - rádi Vám poradíme.


Zadejte si poptávku

Další vrata a brány z naší nabídky

V kategorii Otočné brány jsou tyto produkty:

Otočná brána DTA

Otočná brána DTA
Vyrábíme posuvné nebo otočné brány na míru podle dispozic stavby. Pro pohon a ovládání bran používáme motory HÖRMANN s plnou logikou kontroly pohybu. Na podrobnosti se informujte telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím poptávkového formuláře.

Pohon otočné brány RotaMatic

Pohon otočné brány RotaMatic
Komfort, který nadchne
Teprve s dálkově ovládaným pohonem se stává otevírání brány komfortní a bezpečné, tak jak Vy očekáváte. Samozřejmě by to neměl být jakýkoliv pohon, nýbrž kvalitní produkt na který se můžeme denně spolehnout.

BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.