Sekční garážová vrata LTH 40

Svým reprezentativním vzhledem jsou tato garážová vrata jedinečná.

Tato vysoce kvalitní garážová vrata z masivního dřeva jsou obzvlášť zajímavá pro náročné stavebníky, kteří si zakládají na použití dřeva coby přírodního materiálu a pro ty, kteří kladou velký důraz na harmonizující vzhled (dřevěných) domovních dveří, oken a garážových vrat.

Takové množství exkluzivních motivů naleznete jen u sekčních vrat LTH 40 společnosti Hörmann:
Klasické vroubkování, mimořádně elegantníširoká kazeta, mnoho skutečných dřevěných motivů, ale také motivy s atraktivními aplikacemi z přírodního kamene a zvlášť individuální ztvárnění: "Motiv vrat vytvořený podle Vašeho vlastního návrhu".

Automatická sekční garážová vrata Hörmann

Automatická garážová vrata Hörmann obsluhujete tak pohodlně jako Váš televizor. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do své garáže, chráněni před jakýmkoli nečasem. Vyberte si mezi silným pohonem SupraMatic s elegantním krytem z ušlechtilé oceli a mnoha doplňkovými funkcemi nebo pohonem ProMatic, který je výhodnou alternativou s pěkně tvarovaným umělohmotných krytem v břidlicověšedé barvě. 

  • Bezpečnost dle evropské normy 13241-1 (platnost od 1.května 2005): Sériově s ochranou proti sevření prstů, boční ochranou proti vsunutí ruky a zabezpečením proti zřícení vrat. 
  • Patentováno pouze u společnosti Hörmann, a to na evropskéúrovni: Uzavření vrat v kolejnici pohonu. Pokud jsou vrata zavřená, automaticky ze uzamknou a jsou tak účinně chráněná před vypáčením.
  • U společnosti Hörmann jsou garážová vrata a pohony bezpečnostní jednotkou prověřenou institutem TÜV.

Kvalita bez kompromisů

Certifikovaná značková kvalita se zárukou dlouhověkosti. Záruka 10 let na sekční garážová vrata Hörmann, 5 let na pohony garážových vrat.

Zadejte poptávku

BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.