Sekční garážová vrata LPU 40

Dvoustěnná garážová vrata s vysokou stabilitou

Vysoce kvalitní garážová vrata Hörmann typ LPU 40 s vratovými lamelami konstantní tloušťky 42 mm jsou optimálním řešením pro všechny garáže, u kterých je nutná zvlášť dobrá tepelná izolace.

Neboť, pokud jste si ve své garáži zřídili "kutilskou pracovnu" nebo pokud je z garáže přístup přímo do domu, šetříte použitím tepelně izolovaných vrat LPU 40 náklady na energii a tím také Vaše peníze.

Rozhodněte se pro klasické"vroubkování S" nebo elegantní variantu "vroubkování L".

Pro všechna garážová vrata se vzhledem vroubkování jsou na výběr dvě různé povrchovéúpravy: povětrnostním vlivům odolné vzorování Woodgrain se vzorem řezu, který je věrný originálu a hedvábně hladký povrch Silkgrain, který je zvlášť vhodný pro moderní architekturu.

Na výběr máte ze dvou motivů kazet: Klasická"kazeta M" a exkluzivní"kazeta L", zvlášť působivá při ztvárnění vratového křídla dvougaráží.

S linií Design společnosti Hörmann propůjčíte svému domu i garáži zcela osobní ráz a odlišíte se tak od všednosti. Garážová vrata a domovní dveře v partnerském vzhledu.
Takto je Vám prvně umožněno vytvořit dokonale sladěný celkový obraz těchto stavebních prvků, které tak zásadně udávají ráz celé fasádě.

Další přednosti garážových vrat LPU 40:

  • Vrata se pohybují velmi tiše, protože dochází jen k velmi nízké rezonanci. 
  • Mnohem snadnější chod vrat díky torzním pružinám. 
  • Pokud není k dispozici prostor pro vedlejší dveře: Vrata LPU 40 lze dodat také s integrovanými dveřmi. 
  • Velká barevná rozmanitost, mnoho barev dle vzorů stupnice RAL.

Automatická sekční garážová vrata Hörmann

Automatická garážová vrata Hörmann obsluhujete tak pohodlně jako Váš televizor. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do své garáže, chráněni před jakýmkoli nečasem. Vyberte si mezi silným pohonem SupraMatic s elegantním krytem z ušlechtilé oceli a mnoha doplňkovými funkcemi nebo pohonem ProMatic, který je výhodnou alternativou s pěkně tvarovaným umělohmotných krytem v břidlicověšedé barvě.

Bezpečnost pro Vás a Vaši rodinu

  • Bezpečnost podle evropské normy 13241-1 (platnost od 1.května 2005): Sériově s ochranou proti sevření prstů, boční ochranou proti vsunutí ruky a zabezpečením proti zřícení vrat
  • Patentováno pouze u společnosti Hörmann, a to na evropskéúrovni: Uzavření vrat v kolejnici pohonu. Pokud jsou vrata zavřená, automaticky se uzamknou a jsou tak účinně chráněna před vypáčením
  • U společnosti Hörmann jsou garážová vrata a pohony bezpečnostní jednotkou prověřenou institutem TÜV.

Kvalita bez kompromisů

Certifikovaná značková kvalita se zárukou dlouhověkosti. Záruka 10 let na sekční garážová vrata Hörmann, 5 let záruka na pohony garážových vrat.


Zadejte poptávku

BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.