Sekční garážová vrata EPU 40

Dvoustěnná garážová vrata - tepelně izolovaná, z oceli do šíře 5000 mm

Garážová rata EPU 40 jsou řešením tam, kde svou garáž využíváte také např. jako dílnu nebo pokud máte k dispozici přístup z garáže do domu.

Neboť potom díky tepelně izolovaných vratům EPU 40 šetříte energii a zároveň Vaše peníze!

Rozhodněte se pro sympatické a moderní vroubkování M nebo pro elegantní malou kazetu S.

Pro všechna vroubkovaná garážová vrata jsou k dispozici dvě volitelné povrchovéúpravy: povětrnostním vlivům odolné vzorování Woodgrain, se vzorem struktury dřeva, který je věrný originálu nebo hedvábně hladký povrch Silkgrain, který je zvlášť vhodný pro moderní architekturu, nebo nově také povrch Decograin.

Další přednosti tepelně izolovaných garážových vrat EPU 40:

  • Garážová vrata se pohybují tišeji, protože nedochází k rezonanci. 
  • Toto vratové křídlo je stabilnější a odolnější proti zkroucení než vratové křídlo jednostěnné.

Dvoustěnné vratové křídlo sestává vně i uvnitř z ocelového plechu. Vrata EPU40 jsou díky obvodovým, 42 mm silným lamelovým výztuhám velmi stabilní a navíc jsou absolutně rovnoměrně vypěněny polyuretanovou tuhou pěnou (bez freonů).

Automatická sekční garážová vrata Hörmann

Automatická vrata Hörmann obsluhujete tak pohodlně jako Váš televizor. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do své garáže, chráněni před jakýmkoli nečasem. Vyberte si mezi silným pohonem SupraMatic s elegantním krytem z ušlechtilé oceli a mnoha doplňkovými funkcemi nebo pohonem ProMatic , který je výhodnou alternativou s pěkně tvarovaným umělohmotným krytem v břidlicověšedé barvě. 

Bezpečnost pro Vás a Vaši rodinu

  • Bezpečnost dle evropské normy 13241-1 (platnost od 1.května 2005): Sériově s ochranou proti sevření prstů, boční ochranou proti vsunutí ruky a zabezpečením proti zřícení vrat. 
  • Patentováno pouze u společnosti Hörmann, a to na evropskéúrovni: Uzavření vrat v kolejnici pohonu. Pokud jsou vrata zavřená, automaticky se uzamknou a jsou tak účinně chráněná před vypáčením. 
  • U společnosti Hörmann jsou garážová vrata a pohony bezpečnostné jednotkou prověřenou institutem TÜV.

Kvalita bez kompromisů

Certifikovaná značková kvalita se zárukou dlouhověkosti. Záruka 10 let na sekční garážová vrata Hörmann, 5 let na pohony garážových vrat.

Zadejte poptávku

BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.