Garážová vrata

Garážová vrata - pohodlí Vaší garáže

Každý z nás má rád své vozidlo zaparkované, schované ve stálé teplotě. Správná garážová vrata tomu mohou jen dopomoci. Garážová vrata jsou jedním z největších větracích otvorů, proto jejich správné utěsnění je důležité pro správnou teplotu v garáži.

Garážová vrata známe ve dvou základních provedeních, jako klasická výklopná garážová vrata, nebo jako  sekční garážová vrata.

Výklopná garážová vrata

Klasická výklopná garážová vrata tvoří pevné vratové křídlo, vyklápějící se z pevného ocelového rámu, osazeného ve vratovém otvoru. Jedná se z pravidla o cenově dostupný typ, vhodný pro nevytápěné garáže.

Sekční garážová vrata

Základní princip, na kterém pracují sekční garážová vrata je řešen výsunem jednotlivých sekcí umístěných ve vodících drahách podél zdi pod strop tak, aby vrata co nejméně zasahovala do pracovního prostoru garáže. Sekční garážová vrata se vyrábějí ze sendvičových panelů s vratovými lamelami šířky 42 mm.

Automatická sekční garážová vrata Hörmann

Automatická vrata Hörmann obsluhujete tak pohodlně jako Váš televizor. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do své garáže, chráněni před jakýmkoli nečasem. Vyberte si mezi silným pohonem SupraMatic s elegantním krytem z ušlechtilé oceli a mnoha doplňkovými funkcemi nebo pohonem ProMatic, který je výhodnou alternativou s pěkně tvarovaným umělohmotných krytem v břidlicověšedé barvě.

 

Zadejte poptávku

Další vrata a brány z naší nabídky

V kategorii Garážová vrata jsou tyto produkty:

Garážová vrata BERRY

Garážová vrata BERRY
Výklopná garážová vrata BERRY tvoří pevné vratové křídlo, vyklápějící se z pevného ocelového rámu, osazeného ve vratovém otvoru, nahoru ke stropu garáže. Vrata je možno doplnit integrovanými nebo vedlejšími dveřmi stejného vzhledu. Jedná se o velmi rozšířený, cenově dostupný typ, vhodný především pro nevytápěné garáže

Sekční garážová vrata LPU 40

Sekční garážová vrata LPU 40
Vysoce kvalitní garážová vrata Hörmann typ LPU 40 s vratovými lamelami konstantní tloušťky 42 mm jsou optimálním řešením pro všechny garáže, u kterých je nutná zvlášť dobrá tepelná izolace.

Sekční garážová vrata LTE 40

Sekční garážová vrata LTE 40
Automatická sekční vrata Hörmann

Automatická vrata Hörmann obsluhujete tak pohodlně jako Váš televizor. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do garáže, chráněni za každého počasí.

Sekční garážová vrata ETE 40

Sekční garážová vrata ETE 40

Jednostěnná garážová vrata, do šíře vrat 3000 mm

ETE 40 jsou cenově výhodná, jednostěnná automatická vrata z oceli určená pro samostatně stojící, nevytápěné garáže, u nichž není zapotřebí tepelné izolace.

Rozhodněte se pro sympatické, moderní vroubkování M nebo pro elegantní kazetu S.

Sekční garážová vrata EPU 40

Sekční garážová vrata EPU 40

Dvoustěnná garážová vrata - tepelně izolovaná, z oceli do šíře 5000 mm

Garážová vrata EPU 40 jsou řešením tam, kde svou garáž využíváte také např. jako dílnu nebo pokud máte k dispozici přístup z garáže do domu.

Neboť potom díky tepelně izolovaných vratům EPU 40 šetříte energii a zároveň Vaše peníze!

Rozhodněte se pro sympatické a moderní vroubkování M nebo pro elegantní malou kazetu S.

Sekční garážová vrata LTH 40

Sekční garážová vrata LTH 40

Svým reprezentativním vzhledem jsou tato garážová vrata jedinečná.

Tato vysoce kvalitní garážová vrata z masivního dřeva jsou obzvlášť zajímavá pro náročné stavebníky, kteří si zakládají na použití dřeva coby přírodního materiálu a pro ty, kteří kladou velký důraz na harmonizující vzhled (dřevěných) domovních dveří, oken a garážových vrat.


BAREŠ s.r.o.
Fučíkova 297
533 45 Čeperka

Tel.: 603 246 747
Zázn./fax: 495 453 574
Tel.: 495 453 574
frbares@volny.cz
www.vrata-bares.cz


Optimalizace pro vyhledávače eBRÁNA s.r.o. Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o.